Informujte se o konferenci blogerů a youtuberů TBEX EUROPE 2018

Ve dnech 26. – 28. července 2018 bude Ostrava hostit konferenci TBEX EUROPE 2018. Jedná se o největší mezinárodní konferenci cestovatelů, bloggerů, vloggerů a tvůrců online obsahu. Konferenční část je doplněna o poznávací exkurze v regionu a České republice.

Konference představuje jedinečnou příležitost jak naši destinaci zviditelnit z pohledu cestovního ruchu. Skrze účastníky konference totiž můžeme oslovit milióny dalších potenciálních návštěvníků našeho regionu. Rádi bychom, aby tuto zásadní událost letošního roku vzaly na vědomí subjekty z našeho regionu a aktivně se do konference zapojily. Pro všechny zainteresované subjekty jsme připravili dvouhodinový informační seminář. Jeho smyslem je správně a včas vysvětlit význam konference podnikatelům z různých oblastí (pohostinství, hotelnictví, volnočasové aktivity) a dalším subjektům z kraje (turistické atraktivity, hrady, zámky) včetně toho, jak mohou konferenci TBEX využít ve svůj prospěch.

Informační seminář se bude detailněji věnovat následujícím tématům:

–        proč byste se o TBEX (a jeho účastníky) měli vůbec zajímat?

–        jak využít monumentálnosti této příležitosti pro Váš byznys?

–        kdo je to influencer a co je to influencer marketing nebo social media marketing?

–        jaké jsou další příležitosti konference TBEX?

Seminář se uskuteční 9. dubna od 9-11h v kavárně U kapitána Nema (budova Malého světa techniky U6 v Dolních Vítkovicích). Účast je zdarma a podléhá předchozí registraci na email katerina.buglova@mstourism.cz. Seminář pořádá Česká centrála cestovního ruchu CzechTourism ve spolupráci s Moravskoslezským krajem a Statutárním městem Ostrava.

Událost na facebooku.

#enjoyostrava