Tipy na místa pro vaše akce – Trojhalí

V následujících příspěvcích vám chceme postupně představit pár inspirativních tipů na venues v Moravskoslezském kraji, neboť doba vánočních akcí a večírků se blíží. Víte už, kde jej budete letos pořádat? Nemusí být stejný jako každý rok… V našem kraji je mnoho možností, kde společenské akce pořádat.

Jedinečné prostory pro ty, kteří chtějí spojit zábavu s možností sportovního vyžití, to je Trojhalí. Možností je zde více. Kombinace prostorů Dvojhalí a Ústředny je vhodná pro akce většího typu, kde Dvojhalí poskytne společenské zázemí, které je možno zkombinovat např. s koncertem nebo módní přehlídkou až pro 4500 osob a Ústředna nabídne moderní sportovní zázemí se dvěma tělocvičnami a sociálním zázemím.

Pro akce menšího typu je z hlediska Trojhalí vhodnější Ústředna, jejíž sportovní plochu lze proměnit v příjemný prostor vhodný pro společenskou akci, kam se vejde až 350 osob.

Pokud si chcete dopřát netradiční místo v centru Ostravy s možností parkování a bezbariérovým přístupem, je pro vás multifunkčnost Trojhalí ideální volbou.

 

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem místa pro vaši akci nebo zprostředkujeme přímý kontakt na subjekty v kraji.    

 

Ústředna ve slavnostním Koncert ve Dvojhalí prostor sportoviště

 

 

#enjoyostrava