Ostrava na kongresu kongresů

Byla to bezesporu jedna z nejočekávanějších akcí tohoto roku. Řeč je o kongresu Mezinárodní kongresové asociace ICCA, který do Česka zavítal od 12. do 15. listopadu. Takzvaný kongres kongresů, jak se tomuto setkání přezdívá, se konal již po padesáté šesté a s účastí překračující 300 delegátů se zařadil mezi historicky nejúspěšnější.

Do Prahy se sjeli profesionálové z odvětví organizace kongresů, dopravy a ubytování z více než 90 zemí světa, aby se vzdělávali v nejnovějších trendech v oblasti MICE, diskutovali o nich a také poznávali co vše jim Česko může nabídnout.

Prezentace našeho města a regionu proběhla zábavnou formou fotokoutku během zahajovacího večera v žofínském paláci. Delegáti si vybírali mezi třemi ostravskými zákoutími. Mohli se nechat zvěčnit v dresu na Zlaté tretře po boku Usaina Bolta, vyfotit se s nasvícenou Boltovou věží a nebo si užít pár sekund slávy na pódiu festivalu Colours of Ostrava. Zábava to byla veliká a to také díky množství rekvizit, které byly na výběr. Více ve fotogalerii.

 

#enjoyostrava