Moravskoslezská online MICE tour se povedla!

Přesně před týdnem, tedy 3. 6. 2021 jsme od 10:00 vysílali Moravskoslezskou online MICE tour, která měla za cíl propojit subjekty MSK se zástupci „Buyers“ (DMCs, PCOs, TMCs, agentur, asociací,..), ale také prezentovat Moravskoslezský kraj tak, jak ho mnozí neznají.

Celá #MICEtourMSK se skládala ze tří programových částí..

V průběhu první části programu byly prezentovány hotely, turistické oblasti, ostravské industriály a další subjekty Moravskoslezského kraje s cílem přiblížit zástupcům Buyers, médií, zahraničnímu zastoupení CzechTourism, ale i dalším registrovaným hostům nabídku na poli konferencí a incentivní turistiky. Videoprezentace subjektů tvořily většinou rozhovory s vybranými, mnohdy vysoce postavenými zástupci, které byly doplněny záběry z interiérů i exteriérů. Touto částí programu vás provázel zástupce Moravian-Silesian Convention Bureau, Tomáš Foldyna.

Poté následovala Live prezentace MS Tourism, ve které Mgr. Hana Vítková shrnula důležitá fakta o Moravskoslezském kraji, upozornila na zajímavé kulturní i sportovní akce, přidala příklady incentivních možností a na závěr představila projekty „Máme světový kraj“ a „Technotrasa

Moravskoslezskou online MICE tour uzavřela poslední část programu, tedy B2B workshop, na kterém bylo možné navázat nové kontakty, spolupráce, či si předat nabyté zkušeností.

Povedlo se, tak zase za rok?

Vaše zpětná vazba nám udělala velikou radost a je pro nás povzbuzením do další práce, nicméně věříme, že příště vás přivítáme už osobně u nás v Ostravě a budeme vás moci provést celým Moravskoslezským krajem, který má co nabídnout!

 

Nestihli jste živé vysílání? Na záznam se můžete podívat ZDE

 

#enjoyostrava