Jak využít konference TBEX EUROPE 2018

Je druhá polovina července 2018, těsně po festivalu Colours of Ostrava. V tomto období obyčejně panuje prázdninová atmosféra, ale tentokráte to je jiné. Ve městě je ruch. Ulice zaplnili cestovatelé s foťáky a kamerami. Na 600 zahraničních blogerů a youtuberů doslova zaplavilo Ostravu. V rámci konference TBEX EUROPE 2018 přibližují celému světu naše město a náš region. Jedinečná příležitost jak oslovit milióny lidí ze všech koutů světa. A my víme, jak na to!

Největší mezinárodní shromáždění blogerů, vlogerů a tvůrců obsahu o cestování přináší Ostravě a kraji nespočet příležitostí jak se dostat na mapu světové turistiky. Proto by TBEX neměl uniknout pozornosti místních podnikatelů a atraktivit. Zapojit se může prakticky kdokoliv, kdo nabízí produkt či službu z oblasti cestovního ruchu. A jak konkrétně?

I. Účastnit se konferenční části TBEX

Tato úroveň je otevřena těm, kteří chtějí proniknout do komunity blogerů, dále se vzdělávat v otázkách sociálních sítí a současných trendů online komunikace. Hlavní konferenční část probíhá v pátek a sobotu 27. a 28. července v Gongu. O cenově zvýhodněnou vstupenku a další informace můžete zažádat na emailu nurbankova@ostrava.cz.

II. Vytvořit delegátům doprovodný program

Přejeme si, aby blogeři a youtubeři zůstali v Česku co nejdéle a vytvářeli o naší destinaci atraktivní obsah. Ideálně by měli přijet již na festival Colours of Ostrava, před zahájením konference prozkoumat Ostravu a kraj a po skončení konference procestovat Česko. Jejich motivace strávit v Česku co nejdelší čas je závislá na zapojení podnikatelské sféry a dalších subjektů v oblasti cestovního ruchu.

Příkladem nám může jít španělské Katalánsko, kde se TBEX konal před třemi lety. Stovky podnikatelů se tehdy spojili a vytvořili speciální nabídku pro TBEX delegáty. Ti mohli dva týdny před a dva týdny po konferenci cestovat po regionu a využívat tamních služeb, o kterých blogeři také referovali na svých sociálních sítích. Katalánsko se tak dostalo do širokého povědomí cestovatelů a turistů z celého světa.

Jaké partnery rádi přivítáme?

  • ubytovací zařízení
  • subjekty z oblasti gastronomie, restaurace, bary
  • subjekty z oblasti wellness a relaxace
  • poskytovatele adrenalin a outdoor aktivit (např. vodní sporty, cyklistika, lanové parky, projížďky na koních, lezení po skalách, čtyřkolky, …)
  • golfové resorty
  • turistické atraktivity (muzea, galerie, zámky a hrady, …)

Více informací na emailu nurbankova@ostrava.cz.

III. Stát se partnerem konference

Poslední forma spolupráce je určena pro zkušené profesionály, kteří jsou na světovou komunitu blogerů profesně i jazykově připraveni. Existuje několik stupňů spolupráce a k nim odpovídající plnění. Vše vám sdělíme na emailu katerina.buglova@mstourism.cz.

#enjoyostrava