Incentiva

Objevujte, bavte se a překonejte se!

Incentivní turistika je významnou součástí MICE segmentu. Čím dál tím více firem dbá o duševní pohodu svých zaměstnanců a jejich pracovní motivaci. I náš region má v této oblasti co nabídnout. Záleží jen na vašich požadavcích. Pro přehlednost jsme vytipovali tři okruhy incentivních programů, ze kterých je možno připravit incentivní balíček.

1 OBJEVUJTE

Tradiční turistická lákadla doplňují ta nová. Nechte se pohltit tajemným industriálním kouzlem Ostravy a dejte šanci místním tradicím, historii a architektuře. V kombinaci s dobrým jídlem a wellness OBJEVUJTE kousek po kousku Moravskoslezský kraj.

2 BAVTE SE

V každém ročním období probíhá v regionu řada akcí. Je libo hudební festival vážné hudby nebo té současné? Sportovní akce, letadla nad hlavou nebo oživlé loutky? BAVTE SE naplno.

3 PŘEKONEJTE SE

V kraji s hned dvěma pohořími platí heslo „Sportem ku zdraví“ dvojnásob.  V každém ročním období si mohou sportovci a sportovkyně užívat adrenalin, sjíždět řeky, lyžovat, jezdit na kole nebo zdokonalovat své hráčské dovednosti na šesti golfových hřištích. PŘEKONEJTE SE u nás a s námi!

#enjoyostrava