Vítkovický zámek

Vítkovický zámek

-
70

Zámek postavený jako reprezentační budova, byl sídlem ředitele vítkovických železáren.

Využijte možnosti uspořádat akci v jedinečném prostředí Vítkovického zámku.Ten byl postavený jako reprezentační budova a byl sídlem ředitelů vítkovických železáren. Dnes nabízí reprezentativní prostory jak v interiérech tak v přilehlém zámeckém parku s altánkem.

Přízemní prostory jsou vhodné k uspořádání akcí  s možností např. hudebního koncertu, kdy empírový sál má kapacitu 70 osob a jehož součástí je klavír a řečnický pult. Dále nabízíme dva salonky, které mají kapacitu každý max. 12 osob. Na přání zajistíme cateringové služby – rauty, coffee breaky (pro cateringovou společnost máme připraveno zázemí vybavené prostorné kuchyně).

Je možné využít služeb recepce a uskutečnit prohlídku zámku s výkladem. Nabízíme také kinosál s kapacitou max. 12 osob s možností promítání vašich prezentací na velkém plátně. V minulosti byly v těchto prostorách například koncerty Janáčkova máje, různé workshopy či tiskové a jiné konference.

Místnosti jsou vybaveny klimatizací, k dispozici jsou také parkovací plochy. V případě příznivého počasí je možné uspořádat akci na zahradě zámku.

 

Contact person:
Světlana Krettková
Address:
Výstavní 80
Ostrava, 70300
Pevná
+420 595 953 397
Mobil
+420 725 725 144
Email:
svetlana.krettkova@vitkovice.com
Website:
http://www.zamek-vitkovice.cz

Conference halls

Název Theatre School m2
Empírový sál70 - -
Salónek I12 - -
Salónek II12 - -
Kinosál12 - -

Photo gallery

Where to find us