Obecní dům

-
100

Nádherné unikátní prostory k pronájmu v historickém centru Opavy.Opavská kulturní organizace pronajímá tyto prostory:

– Sál purkmistrů v Obecním domě. Hlavní společenský prostor Obecního domu se nachází v přízemí objektu. Sál purkmistrů je určen ke konání společenských plesů, firemních večírků, banketů, koncertů vážné hudby, tanečních kurzů.

– Schösslerův salonek v Obecním domě. Společenská místnost s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou, na jejíž prostor volně navazuje terasa, ze které se otevírá zajímavý výhled na střechy domů opavského centra. Salónek je vhodný pro konání kulturních a společenských akcí menšího rozsahu, také besed, diskuzí, přednášek, školení. Díky vlastnímu uzavřenému zázemí, může být prostor využit k pořádání soukromých akcí (rodinné oslavy, firemní večírky).

– kostel sv. Václava v Domě umění. V současné době se zde konají koncerty vážné hudby, významná společenská setkání a svatební obřady.

– refektář v Domě umění. Sál je využíván především pro přednášky, komorní výstavy a filmové projekce.Refektář je umístěn v přízemí Domu umění. Původně sloužil jako jídelna mnichů .

Contact person:
Address:
Ostrožná 46
Opava, 74601
Email:
obecni.dum@oko-opava.cz
dum.umeni@oko-opava.cz
Website:
https://oko-opava.cz

Conference halls

Název Theatre School m2
Sál purkmistrů100 - -
Schösslerův salonek50 - -
Kostel sv. Václava, Dům umění - - -
Refektář, Dům umění60 - -

Photo gallery

Where to find us