Do Ostravy míří TBEX EUROPE 2018

TBEX (The Travel Blog Exchange), největší světové shromáždění blogerů, vlogerů, tvůrců obsahu o cestování a profesionálů z oblasti cestovního ruchu aktivních na sociálních médiích, bude poprvé ve své historii probíhat ve střední Evropě. Konference TBEX Europe 2018 se bude konat od 26. do 28. července 2018 v Ostravě.

Konference TBEX se koná pravidelně od roku 2012 v Severní Americe, Evropě, Asii či v Africe. Předchozí evropské ročníky TBEX hostily takové destinace a města jako např. irské Killarney, Athény, Stockholm, Dublin nebo Costa Brava. V tomto roce se svou kandidaturou uspěla právě Česká republika v čele s Ostravou.

Očekává se účast až 700 delegátů ze všech koutů světa, především pak ze Severní Ameriky a Evropy, ale jistě přijede i nemalá skupina z Asie a zbytku světa. Většina delegátů TBEX jsou tvůrci obsahu – blogů, videí nebo podcastů, ale přibližně 20 % návštěvníků reprezentuje organizace působící v destinačním marketingu hoteliéry, cestovní kanceláře, PR a marketingové agentury, redaktory a vydavatele tradičních médií.

Konferenční část se bude soustředit do areálu Dolních Vítkovic, před i po konferenci budou probíhat doprovodné programy po městě, kraji a České republice. Jejich smyslem je ukázat delegátům co vše je možné v regionu zažít, tak aby o tom mohli dále referovat svým sledovatelům, možným budoucím návštěvníkům Ostravy a kraje.

Více informací o TBEX EUROPE 2018 na webových stránkách tbexcon.com/2018-europe.

#enjoyostrava